دوره تکنسین داروخانه عمومی

خانهدوره تکنسین داروخانه عمومی

دوره تکنسین داروخانه آنلاین و حضوری

اطلاعات دوره

بازار داروخانه دار ها و داروسازها و همه کسانی که در این حوزه کار میکنند از پیش داغ بوده و اکنون داغتر هم شده است.

این که چطور میتوانید بدون این که درس داروسازی را در دانشگاه خوانده باشید، وارد این فضا بشوید همان چیزی است که ما قرار است برایتان امکان پذیر کنیم.

تنها کافی است دوره تکنسین داروخانه عمومی شرکت کنید.

دوره آموزش تکنسین داروخانه

مشخصات دوره تکنسین داروخانه عمومی

دوره تکنسین داروخانه عمومی در قالب 8 جلسه تئوری و عملی برگزار میشود.

این دوره اصطلاحا دوره مقدماتی به حساب می آید.

شما بعد از این دوره در صورت تمایل میتوانید دوره تکنسین داروخانه عمومی پیشرفته را بگذرانید که 4 جلسه بوده و در طی این 4 جلسه همه چیز در ارتباط با نسخه ها و مکمل ها را به شما آموزش خواهیم داد.

تعداد نسخی که در دوره های مقدماتی این مجموعه برگزار میشود، مناسب است و آنقدری هست که بتوانید با دانستنشان در یک داروخانه مشغول به کار شوید اما نسخه هایی که در دوره های پیشرفته می آموزید به مراتب سختتر و پیچیده تر هستند.

با دریافت مدرک این دوره میتوانید در داروخانه های سرتاسر کشور مشغول به کار شوید.

به طور متوسط در هر داروخانه 7 یا 8 تکنسین دارد که در آن مشغول به کار هستند.

همه کارهایی که در داروخانه ها اتفاق می افتد و ما شاهدشان هستیم، مواردی از جمله نسخه پیچیدن، سیستم زنی، بسته بندی دارو و … توسط تکنسین داروخانه اتفاق می افتد.

پزشک داروساز به هیچ وجه نقشی در انجام هیچکدام از این کارها ندارد و نقش او کاملا نظارتی است.

نکته جالب درباره این شغل، بازار کار وسیعی است که دارد. شاید باورتان نشود ولی روزانه تعداد زیادی داروخانه دارد در کل ایران تاسیس میشود که هرکدامشان به حدودا 8 تکنسین نیاز دارند.

این شغل برای خانم ها و آقایان کاملا مناسب است به لحاظ جنسیتی هیچ تفاوتی ندارد.

درنهایت این که این شغل برای آنهایی که نگران امنیتشان در محیط کار هستند، خصوصا خانم ها بسیار مناسب است.

 

دستیار داروخانه به داروساز کمک می نماید تا داروهایی را که بیمار سفارش می دهد آماده کند. دستیار داروخانه وظیفه دارد تا داروها را با هم مخلوط نماید و نسخه ها را از بیمار دریافت نماید. متخصصان داروسازی و تکنسین داروسازی داروخانه هر دو کمک می نمایند تا داروها را تحت نظارت داروسازی تهیه نمایند. تکنسین داروسازی به عنوان قسمتی از تیم های  بهداشتی در مراکز و بیمارستان ها یا داروخانه ها عمومی کار می کنند . تعدادی از تکنسین های داروخانه به عنوان دستیار در داروخانه کمک می کنند.

دوره آنلاین تکنسین داروخانه با مدرک معتبر وزارت بهداشت

 امتیازات دوره آنلاین و حضوری تکنسین داروخانه

 1. سرفصل های دوره کاملا کاربردی و مطابق با فضای کاری آن است.
 2. ارائه مدرک معتبر و قابل استعلام.
 3. برگزاری دوره در محیطی کاملا مجهز و با تدریس اساتید مجرب و برند.
 4. معرفی به کار برای نفرات برتر دوره
 5. دسترسی مناسب به آموزشگاه از طریق مترو و تاکسی.
 6. آموزش های تئوری و عملی
 7. هزینه ی کاملا مناسب و با امکان پرداخت اقساط بدون سود.

سرفصل های آموزش تکنسین داروخانه

 1.  نسخه خوانی 
 2.  تسلط کامل برای شناخت داروها
 3.  شناخت نام تجاری دارو ها 
 4. انبار داری 
 5. شناخت انواع بیماری ها 
 6.  شناخت دارو های عمومی و تخصصی 
آموزش آنلاین و مجازی نسخه خوانی با مدرک قابل استعلام
هزینه دوره
مدت زمان دوره

دوره دو ماه به صورت 8 جلسه  

دستیار داروخانه به داروساز کمک می نماید تا داروهایی را که بیمار سفارش می دهد آماده کند. دستیار داروخانه وظیفه دارد تا داروها را با هم مخلوط نماید و نسخه ها را از بیمار دریافت نماید. متخصصان داروسازی و تکنسین داروسازی داروخانه هر دو کمک می نمایند تا داروها را تحت نظارت داروسازی تهیه نمایند. تکنسین داروسازی به عنوان قسمتی از تیم های  بهداشتی در مراکز و بیمارستان ها یا داروخانه ها عمومی کار می کنند . تعدادی از تکنسین های داروخانه به عنوان دستیار در داروخانه کمک می کنند.

مهارت های دستیار داروخانه :

مدیریت عرضه ، سازمان، یکپارچگی ، مهارت های گزارشگری ، توجه به جزئیات، قابلیت اطمینان، ایجاد یک محیط امن و موثر، تمرکز بر کیفیت، تجزیه و تحلیل اطلاعات، اطلاع رسانی به دیگران. مسئولیت شغلی داروسازی و دستیار داروخانه :  مونتاژ و توزیع داروها، پشتیبانی از خدمات دارویی با انبارداری  داروخانه نیازمند نسخه پیچی می باشد  و نسخه پیچی داروخانه یکی از کارهایی است که لازمه آن آموزش می باشد . آموزش آن به صورت تئوری و عملی داده می شود که اساسی ترین راه در یادگیری مهارت نسخه خوانی در داروخانه می باشد.

اما چگونه است تا به مهارت نسخه خوانی دست پیدا کنیم. با دریافت پکیچ های آموزشی از مراکز معتبر بهترین روش برای یادگیری این روش است.  با توجه به روش های زیر هم می توانیم به نسخه خوانی و تشخیص دارو بپردازیم.

– تسلط کامل برای شناخت دارو :  برای شناخت کامل از دارو الزامی نیست که حتما فقط نام آن را بدانید باید با تمام شکل ها و شکل های گوناگون دارو تسلط کاملی داشته باشید. هنگامی که به منابع دارو شناسی مراجعه شود باید به نکات نوشتن دارو، دوز دارو، شکل دارو دقت کرد زیرا یکی از موارد بسیار مهم برای آگاهی و شناخت از دارو است. برای این روش کافی است بعد از گذراندن دوره در داروخانه به عنوان دستیار داروخانه مشغول به کار شوید تا به مرور زمان با تمام داروها آشنا گردید.

– شناخت نام های تجاری داروها : اکثر داروها ، دارای نام های تجاری هستند و زمانی که یک پزشک اسم تجاری یک دارو را در نسخه می نویسد  باید بتوانیم با این گونه نام های تجاری آشنایی داشته باشیم. وظیفه نسخه پیچ شامل دریافت نسخه، بررسی نسخه، بررسی اعتبار و ارزش قانونی نسخه، جمع آوری اقلام دارویی که در صورت بودن داروها در داروخانه و تحویل آن به مسئول تحویل داروها می باشد. مسئول فنی بعد از گرفتن نسخه پیچ، مطابق با دستور پزشک وظیفه تحویل داروها به بیمار را دارد و اگر بیمار درخواست توضیح در مورد دارو را بخواهد موظف به توضیحاتی در رابطه با نحوه مصرف دارو نیز ارایه دهد. اولین گام برای تبدیل شدن به دستیار داروخانه باید به یادگیری نسخه خوانی پرداخت. نسخه خوانی برای افرادی که دوره های پرستاری یا پیراپزشکی را که گذرانده اند و  تمایل به نسخه خوانی دارند مفید می باشد.

 دوره آموزش نسخه خوانی مجازی :

دوره آموزش تکنسین داروخانه

برای موفق شدن و دست یابی به یک تکنسین نیازمند دوره آموزش دستیار داروخانه و دریافت گواهینامه می باشید که مرکز سلامت ایرانیان کار شما را آسان نموده است و این دوره آموزش دستیار داروخانه را ارایه نموده که در پایان آموزش مرکز سلامت ایرانیان، مدرک معتبر دستیار داروخانه اعطا می نماید تا به راحتی در بازار کار دستیار داروخانه وارد شوید. با توجه به محیط داروخانه ، وظیفه دستیار داروخانه نیز متفاوت است. البته به نظر می رسد وظایف دستیار داروخانه در تمام کشورها تعریف نشده است. تکنسین معمولا نسخه ها را از مشتری دریافت می نماید و در مورد چگونگی درستی آن تجزیه و تحلیل می کند، و بعد شروع به جمع آوری داروها از نسخه می کند. داروها را از نظر کمیت اندازه گیری می نماید و روی آن ها برچسب می زند.  پیش از تحویل دارو به مشتری باید داروساز آن ها را بررسی نماید. تکنسین همیشه توجه به این دارد که قفسه داروها همیشه پر باشد. حقوق دستیار داروخانه نیز متفاوت است و وابسته به ساعت کاری و سابقه کاری او نیز می باشد.  به نقل از دکتر زولت که چنین می گویند که هنگامی که داروساز از شغل و تاریخچه بهداشت، بیماری که از آن رنج می برید و …. آگاه شوند داروهای مناسب تری به شما نیز می دهد.

وظایف نسخه پیچ :

– بسته بندی و برچسب نسخه ها – گردآوری اطلاعات مورد نیاز بیماران یا متخصصین بهداشت برای نسخه پیچیدن

– اطلاعات مشتری اعم از بیمار را دریافت و وارد سیستم می نماید. با گذراندن آموزش های زیاد و سعی و تلاش یک دستیار داروخانه، می تواند خیلی زود پیشرفت نماید و با دیدن دوره های آموزشی بیشتر به یک داروساز تبدیل گردد. بعض از تکنسین ها می توانند، مهارت های بیشتری و تخصصی تری نسبت به محصولات استریل مواد افزونی، اتوماسیون داروخانه، و سیستم اطلاعات سلامت را بدست آورند.

مسئول داروخانه چه مزایایی را داراست ؟

-کم شدن احتمالات خطاها در جمع آوری داروهای نسخه

– پایین آمدن احتمال شکایات

– افزایش مشتریان هر داروخانه و رضایت مندی مشتریان

دوره آموزش دستیار داروخانه چه هدف هایی دارد :

– رضایت مندی مراجعین به داروخانه ها – کم شدن خطاها

– توسعه پیدا کردن وضعیت پخش و مصرف دارو

– بالا رفتن سلامت جامعه

مکان نسخه پیچی باید با توجه به داروهای داخلی که تاریخ مشخصی دارند با اصول را رعایت نمود تا دور از آلودگی باشند و به بهترین نحو به دست بیمار برسد . دستیار داروخانه هر محصولی از هر شرکتی را خریداری می نماید و به فروش می رساند و با توجه به راهنمای کاتالوگ از شرکت، مشاوره به افراد می دهد. دارا بودن مدرک دستیار داروخانه یکی از امتیازات ویژه جهت افرادی که تمایلی به مهاجرت خارج از کشور دارند محسوب می شود بدین ترتیب که سفارت کانادا امتیاز ویژه ای برای مدرک دستیار داروخانه در نظر گرفته است. سفارت های اروپا نیز این مدرک معتبر را جز امتیازات مهاجرت به شمار می آورند.

شغل دستیار داروخانه برای تمامی علاقمندان این فرصت را فراهم می سازد تا به عنوان یک کار تمام وقت یا نیمه وقت برای خود باشید.  کسانی که به صورت تجربی اطلاعاتی داشته اند و با به صورت تخصصی تجربه علمی و عملی دارند فرصتی را برای خود ایجاد می نمایند تا به عنوان دستیار داروخانه کار نمایند. امروز با توجه به اینکه بیماری ها از قبل بیشتر شده است افراد جامعه نیازمند داروخانه ، داروساز  و دستیار داروخانه بیشتری هستند. با آموزش های زیادی که یک فرد علاقمند می بیند می تواند به سرعت در زمینه کمک دستیار داروخانه پیشرفت نماید و با داشتن دانش های بیشتر به یک داروساز تبدیل گردد. بعضی از تکنسین ها حتی می توانند مهارت زیاد خود را در اتوماسیون داروخانه و سیستم های اطلاعات سلامت کسب نمایند. نظارت گران یا مسئولان فنی داروخانه باید همیشه در داروخانه حضور داشته باشند و کنترل بر کار نسخه پیچ ها داشته باشند. در این صورت است که حضور همیشه مسئول داروخانه بر ارایه درست یا صحیح دارو به بیماران و کاهش خطاهای دارویی بسیار پر اثر گذار است.  تجربه نشان داده شده است که میزان خطا در نسخه پیچ ها در ارایه دارو بسیار بالا بوده است.

تکنسین داروسازی و متخصصان داورسازی هر دو کمک می نمایند تا داروها را تحت نظارت پزشک داروسازی تهیه نمایند . تکنسین داروسازی به عنوان قسمتی از تیم های بهداشتی در مراکز درمانی و بیمارستان ها یا دارو های عمومی کار می کنند .

مهارت های دستیار داروخانه دوره آنلاین :

مدیریت عرضه ، یکپارچگی ، توجه به جزییات ، تمرکز بر کیفیت ، تجزیه و تحلیل اطلاعات

وظایف یک دستیار داروخانه :

بسته بندی و برجسب نسخه ها ، گردآوری اطلاعات مورد نیاز بیماران یا متخصصین بهداشت برای نسخه پیچیدن ، نسخه خوانی و انبارداری دارویی

دوره آموزش تکنسین داروخانه چیست ؟

در این مطلب با دوره تکنسین داروخانه  آشنا میشویم و به سوالات زیر پاسخ میدهیم :

تکنسین داروخانه کیست ؟
یک تکنسین دارو خانه چه مهارت هایی آموزش میبیند ؟
آموزش دوره تکنسین داروخانه چقدر طول میکشد ؟
حقوق یک تکنسین داروخانه چقدر است ؟
هزینه این دوره چقدر است ؟‌

در ابتدا میتوانید صحبت های مدرس دوره تکنسین داروخانه مرکز سلامت ایرانیان را ببینید.

دکتر آرش سامی – مدرس دوره تکنسین داروخانه مرکز سلامت ایرانیان

تکنسین داروخانه کیست ؟

تکنسین داروخانه درکنار داروساز در بیمارستان ، داروخانه ها مشغول به کار است. معمولا این مکان های یاد شده برای بیماران دارو تهیه می کند.

دربسیاری ازداروخانه ها،تکنسین ها: با دقت بالایی تمام داروهای موجود در یک نسخه را شناخته و برای مشتری فراهم می سازد.

مزیت های شغل تکنسین داروخانه چیست؟

این شغل می تواند، فرصتی عالی برای شما به عنوان یک کار تمام وقت و یا نیمه وقت باشد. به خصوص تکنسین داروخانه شدن فرصتی مناسب برای افرادی ست که قبلا تنها به طور تجربی اطلاعاتی داشته اند و یا افرادی که به طور تئوری از آن با خبر بوده اند و نیاز به دانشی تخصصی به صورت علمی و عملی دارند.

تکنسین داروخانه خدمات بهداشت و سلامتی یکی از مهم ترین صنعت ها در کشور هستند.

تصویر دوره های برگذار شده توسط مرکز سلامت ایرانیان

آینده شغل تکنسین داروخانه چیست ؟

یک تکنسین داروخانه می تواند خیلی سریع پیشرفت کند و با انجام تحصیلات عالیه به یک داروساز مبدل گردد. برخی از تکنسین ها حتی می توانند، مهارت های تخصصی در محصولات استریل مواد افزودنی، اتوماسیون داروخانه، و سیستم های اطلاعات سلامت، را کسب نمایند.

وظایف تکنسین داروحانه چیست ؟

با اینکه تکنسین داروخانه برای انجام کارها  و وظایف خاصی آموزش دیده است، با این حال میتواند در زمان های اضطراری، شلوغی داروخانه و کمبود نیرو، کارهای متفرقه و مهم دیگری نیز انجام دهد.

اما در کل، وظایف تکنسین داروخانه میتواند شامل موارد زیر باشد:

– کمک کردن  و همکاری با داروساز برای آماده کردن و تهیه داروهای ساختنی

– نظارت بر پرداخت ها هزینه های داروها

– نوشتن اطلاعات تجویز دارو بر روی برچسب های دارو برای همه بیماران

– حفظ و نگهداری لیست داروها و یادگیری موارد مصرف عام و خاص آنها

رسیدگی به شکایات و پیشنهادات مشتری ها در مورد ارایه و زمان تحویل داروها

در دوره آنلاین تکنسین داروخانه چه آموزش هایی مبینید ؟

در این دوره هر چیزی که باید راجع به داروها بدانید را یاد خواهید گرفت. همانند :

– قیمت زنی دارو ها
– معرفی داروهای مختلف به شکل دسته بندی شده
– معرفی دارو های ترکیبی
– نسخه خوانی

آیا مدرکی بعد از پایان دوره دریافت میکنم ؟

جواب صد در صد بله هست. مرکز سلامت ایرانیان برگذار کننده تمامی دوره های پزشکی مدرک معتبر از دانشگاه علوم پزشکی برای شما صادر می کند.

آیا بعد از این دوره میتوانم در شرکت و یا داروخانه ای استخدام شوم ؟

صد در صد با این مدرک شما به راحتی میتوانید در شرکت های داروسازی٬ داروخانه٬ شرکت های پخش دارو و … مشغول به کار شوید. همچنین مرکز سلامت ایرانیان میتواند با معرفی شما به شرکت ها معتبر راه شما را بیش از پیش ساده تر کند.

هزینه این دوره و دیگر اطلاعات را از کجا دریافت کنم ؟

کافیست با شماره های تماس مرکز سلامت ایرانیان تماس بگیرید تا بیشتر شما را راهنمایی کنیم.

محل برگذاری کجاست ؟

یک تماس با مرکز سلامت ایرانیان کافیست !

این دوره برای کسب مهارت افراد دیپلمه جهت پذیرش نسخه، چیدن قفسه داروها و تحویل داروها به مراجعین بر اساس نسخه و تحت نظارت مسئول فنی داروخانه با رعایت اصول لازم برای فعالیت در داروخانه طراحی شده است. مطالب ارائه شده در این دوره شامل: آشنایی با قوانین و مقررات بیمه ها، آشنایی با دسته های دارویی، داروهای گیاهی و تجهیزات پزشکی، نسخه خوانی، تعامل و مهارتهای ارتباطی و رفتاری صحیح با با مراجعه کننده و همکاران و کار با نرم افزار می باشد

:اهداف ویژه در سه حیطه

مهارت آموز قادر خواهد بود:

1- نسخه را به صورت کامل که شامل نوع دارو ، شکل دارو ، و تعداد دارو بخواند.
2- داروها را در قفسه ها به درستی بچیند.
3- نسخه را بپیچد و نسخه را در نرم افزار وارد کند.

مهارت آموز می بایست:

– درک اهمیت خطرات داروها و در اختیار قراردادن آنها بدون تجویز پزشک

مهارت آموز قادر خواهد بود:

1- نسخه را به صورت کامل که شامل نوع دارو ، شکل دارو ، و تعداد دارو بخواند.
2- داروها را در قفسه ها به درستی بچیند.
3- نسخه را بپیچد و نسخه را در نرم افزار وارد کند.

انبارداری – چیدن دارو – نگهداری دارو – نحوه تمیز کردن داروخانه کلیات کار در داروخانه
قرصها، کپسولها، پودرها، شیاف، فراورده های جلدی، محلولهای تزریقی، قطره های چشمی، فراورده های مخصوص گوش، فراورده های مخصوص بینی، شربتها، الگزیزها، عصاره ها، اسپری ها، اسپریت ها، تنتور ها، ژل ها، گرانول ها، بخورها، مشمع ها آشنایی با اشکال دارویی
داروهای گوارشی، داروهای اعصاب، داروهای قلبی و عروقی، داروهای پوستی و چشمی، آنتی بیوتیک ها، داروهای تنفسی، OTC، داروهای زنان آشنایی با دسته های درمانی داروها
شامپوها، صابون ها، خمیرداندان ها، فراورده های آرایشی آشنایی با فراورده های آرایشی و بهداشتی

داروهای گیاهی قلبی – عروقی، داروهای گیاهی گوارشی، داروهای گیاهی اعصاب، داروهای گیاهی زنان، داروهای گیاهی پوستی و مکمل آشنایی با داروهای گیاهی و مکمل ها
دستگاه فشار خون، زانو بند، ساق بند، دستگاه قند خون، کیسه ادرار، چسب، ماسک، سوند رکتال، دستکش جراحی، تیغ جراحی، سوند ادراری، سرنگ، آنژیوکت، ست، میکروست، نخ بخیه، اسکالپ، گازاستریل، کیسه آّب گرم، جوراب واریس آشنایی با تجهیزات پزشکی
آشنایی با اخلاق حرفه ای، آشنایی با فنون و تکنیکهای فروشندگی، آشنایی با فن کلام در ارائه اطلاعات علمی داروئی، معرفی منشور حقوق بیمار مهارت های ارتباط و تعامل بین فردی
آشنایی با قوانین داروخانه و اصول داروخانه داری، آشنایی با حدود اختیارات و وظایف محوله، اصول و قوانین نگارش نسخه، اصول و قوانین امور نسخه و بیمه ها اصول خواندن نسخه ها، تمرین 10 نسخه در هر جلسه قوانین و حدود اختیارات نسخه خوانی

معرفي به داروخانه هاي طرف قرارداد جهت آشنایی و انجام: چیدن دارو، پذیرش نسخه، نسخه پیچی، قیمت زنی، کار با سایت های بیمه و نرم افزار دارویی. افراد با 3 سال سابقه کار معتبر در داروخانه و حداقل مدرک نهم متوسطه مجاز به گذراندن 90% از زمان کارآموزی با تایید مسئول علمی دوره، در داروخانه محل خدمت خود می باشند. کارآموزی داروخانه

مهارت آموز در پایان این دوره واجد توانمندی های زیر خواهند بود :

– خواندن نسخه به صورت کامل شامل نوع دارو ، شکل دارو ، و تعداد دارو
– ارتباط و تعامل صحیح بین فردی
– چیدن صحیح داروها در قفسه ها
– انجام پذیرش نسخه و نسخه پیچی
– ورود نسخه در نرم افزار و تایید نسخ در سایت بیمه
– انبار داری و نگهداری دارو
– مشاوره در مورد فراورده های آرایشی و بهداشتی، داروهای گیاهی و مکمل ها ( غذایی و دارویی ) و تجهیزات پزشکی

4.5/5 - (36 امتیاز)
Subscribe
Notify of
guest
37 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
علی حاتمی

سلام بازار کار دوره تکنسین داروخانه خوبه؟

فاطمه روحانی

سلام وقتتون بخیر
بنده دانشجو هستم و بصورت پاره وقت میخواستم کار کنم
قبل از ثبت نام میخواستم بدونم حقوق تکنسین داروخانه مبتدی ساعتی چقدر هست؟

مریم مشعلی

من خارج از ایران هستم اگراین دوره ها روطی کنم آیا میتونم بصورت آنلاین مدرک معتبرش روهم بگیرم؟

رها فاطمی

ببخشید با این دوره تضمینی هست که داروخانه ها پذیرش و استخدام داشته باشن؟

شهره محسنی

باسلام
این دوره شرایط سنی داره ومدرکش قابل ترجمه هست؟

𝒩𝒶𝒿𝓂𝑒𝒽

سلام وقتتون بخیر پیج اینستاگرامتون رو لطف میکنین این پیجی که زدید نبود

𝒩𝒶𝒿𝓂𝑒𝒽

میشه تگش کنید همینجا
برای من بالا نمیاد ممنون

احسان

سلام..
دوره خصوصی و آنلاین دارین؟

جلالی

سلام و وقت بخیر. امکان تشکیل دوره نسخه خوانی بصورت فشرده وجود دارد؟

کورش

سلام بنده میخوام با دوستم که دکتر دارو ساز هست مثل شما کلاس برگزار کنیم آیا شما میتونید بعد از دوره ما برای دانشجو های ما مدرک صادر کنید و هزینه هم دریافت کنید

سودا

سلام وقتتون بخیر
دوره های مجازی کلا همه جلساتش غیر حضوری هست؟

مریم

سلام وقت بخیر میخواستم بدونم مدرک فنی حرفه ای با مدرک علوم پزشکی برا دستیاری فرق دارن؟ و از لحاظ رتبه کدوم بالاتره؟

شبما کریمی

سلام من دانشجوی داروسازی هستم
شرکت تو دوره شما برای من مجاز هست ؟ و اینکه به نظرتون دانشگاه اجازه میده نمی خوام

صادقی

کلاسها کامل انلاین هستن؟ و اینکه امتحان هم انلاین هست؟

نسترن

سلام وقتتون بخیر
مدرک در تمامی شهر های ایران و حتی شهر های بزرگ معتبره؟؟ آخه جهاد دانشگاهی‌ فقط شهرستان ها مغتبر بود

Nastaran

سلام وقتتون بخیر، مدرک دوره در همه شهر ها معتبره؟ از چه طریق به دستمون میرسه؟

حدیث

سلام هزینه دوره قسط بندی هست

مبینا صادقی

سلام مدرک فنی حرفه ای داده میشه در دوره انلاین؟ ایا امکان فشرده سازی کلاس ها هم وجود داره که در تایم کوتاه تری تموم بشه؟

نازنین

سلام میشه کل دوره رو غیر حضوری طی کرد چون من نمیتونم حضوری شرکت کنم

علی فوریت

سلام من دانشجو هستم.
میخام ببینم زمان کلاس ها کی هست ؟ چون قبل از ظهر دانشگاه هستم .
و اینکه هر ۸ جلسه آنلاین هستش ,؟؟!

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری
مشاوره رایگان همه دوره ها