تکنسین کاشت مو در دبی

تکنسین کاشت مو در دبی

تکنسین یا دستیار پزشک، فردی است که موظف است در تمام مدت زمان فرایند کاشت مو در کنار پزشک متخصص حضور داشته باشد.

تکنسین ها وظایف متنوعی دارند اما مهم ترین وظیفه ی تکنسین کاشت مو، کمک به پزشک و فراهم کردن ابزار و تجهیزات مورد نیاز او است.

در حال حاضر، با گسترش صنایع مختلف و به خصوص صنعت زیبایی در جهان، در همه ی کشور های دنیا، افراد زیادی دست به عمل های زیبایی می زنند و انجام عمل های زیبایی خواهان زیادی پیدا کرده است و این تمایل به خدمات زیبایی، روز به روز نسبت به گذشته، در جهان افزایش پیدا می کند.

صنعت کاشت مو که تقریبا از جدیدترین صنایع حوزه ی زیبایی است، از محبوب ترین و پرطرفدارترین صنعت های این مجموعه محسوب می شود و پزشکان و تکنسین های این حرفه، از درآمد زیاد و بالایی برخوردار هستند.

استخدام تکنسین کاشت مو در دبی

کشورها با سرمایه گذاری در حوزه های مختلف به دنبال رشد و پیشرفت خود هستند، و امارات هم از این سرمایه گذاری ها در مسیر ترقی، مستثنی نیست.

کشورهای عربی همواره در تلاش و تکاپو هستند تا در زمینه های مختلف و به خصوص از نظر امکانات و تکنولوژی ها به روز باشند و بتوانند از مزایای جهان امروز، استفاده ی خوبی ببرند.

در سال های اخیر، دولت امارات امکانات ویژه ای برای جذب تکنسین ها و متخصصان فراهم کرده است، در این صورت هم در مسیر پیشرفت خود موفق می شوند و هم به نیاز های مردم کشورش پاسخ داده است.

با توجه به این که نیروی کار متخصص و توانا در امارات و دبی، بسیار اندک است، کشور امارات تمایل زیادی به جذب و استخدام تکنسین ها دارد.

کاشت کار مو یا دستیار و تکنسین کاشت مو از این دسته افراد است که اگر به دبی مهاجرت کند مورد استقبال زیادی واقع می شود و از حقوق و مزایای بسیار خوبی بهره مند می شود.

افرادی که علاقه مند به کار کاشت مو هستند و جزئی نگری و ظرافت و دقت از ویژگی های آن ها است می توانند با شرکت در کلاس ها و دوره های آموزشی تکنسین کاشت مو در مرکز آموزشی ایرانیان ملل، و اخذ گواهینامه ی معتبر و بعد از آن نوشتن یک رزومه ی حرفه ای، درخواست خود را برای کار به عنوان تکنسین کاشت مو در دبی ارسال کنند.

مقاله مرتبط   استخدام تکنسین داروخانه در ایران چه شرایطی دارد؟

مهم ترین عامل در به وجود آوردن یک رزومه ی سطح بالا، داشتن گواهینامه ای است که قابلیت استعلام داشته باشد. مدارک و گواهینامه های مرکزعلمی آموزشی و پژوهشی ایرانیان ملل علاوه بر قابلیت استعلام از وزارت بهداشت، قابلیت ترجمه هم دارند که این قابلیت ها در روند انجام کارهای مهاجرت شغلی شما، به عنوان تکنسین کاشت مو در دبی بسیار کمک کننده است. ضمن این که گواهینامه های مرکز ایرانیان ملل، دارای مهر هولوگرامی هستند و این مسئله خود نشان از اعتبار مجموعه ی ایرانیان ملل است.

در ادامه ی این مطلب درآمد تکنسین کاشت مو در دبی و مزایای تکنسین ها در شهر مدرن و پردرآمد دبی را بررسی می کنیم.

مهاجرت تکنسین کاشت مو در دبی

کشورهای عربی به خصوص امارات از گزینه های مهاجرتی بسیار خوب و ایده آلی برای متقاضیان و کارجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی هستند.

بعد از اینکه شما به عنوان تکنسین کاشت مو فعالیت خود را آغاز کردید، می توانید اقدام به مهاجرت به دبی کنید.

پس از اخذ مدرک تکنسین کاشت مو، شما باید حداقل 3 الی 4 سال در ایران به صورت تخصصی در زمینه ی کاشت مو، فعالیت کنید و یک سابقه ی کار حداقلی داشته باشید.

البته شما می توانید در دبی به صورت کارآموز فعالیت کنید و در طول دوره ی کارآموزی، آموزش های لازم در زمینه ی کاشت مو را ببینید. اما به طور کلی اگر شما دارای تجربه و مدرک تکنسین کاشت مو در دبی باشید، شرایط بهتری از نظر اقتصادی و اجتماعی، برای شما به وجود می آید.

از جمله شرایط مهاجرت کاری در جایگاه تکنسین کاشت مو در دبی، شرط سنی است که باید کمتر از 40 سال سن داشته باشید و به زبان عربی که زبان اصلی مردم دبی است، مسلط باشید. آشنایی به زبان انگلیسی در روند مهاجرت تکنسین کاشت مو در دبی موثر است و یک امتیاز مثبت محسوب می شود. برای مهاجرت کاری به دبی معمولا نیازی به مدرک و نمره زبان انگلیسی ندارید اما دانش زبان شما موجب حرفه ای تر شدن رزومه ی شغلی شما می شود.

مقاله مرتبط   وظایف تکنسین داروخانه چیست؟

در نهایت این که شما برای ورود به بازار کار، به عنوان تکنسین کاشت مو در دبی، باید مجوز کار در دبی و یک دعوتنامه ی کاری از سوی کارفرما داشته باشید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط تکنسین کاشت مو در دبی، می توانید به سایت ایران مهاجر مراجعه کنید.

درآمد تکنسین کاشت مو در دبی

از آنجایی که شرایط و وضعیت اقتصادی متخصصان در همه ی صنف ها و حرفه ها در دبی، شرایط مطلوبی است، درآمد تکنسین های کاشت مو در دبی، درآمد مناسبی است و از مشاغل پردرآمد دبی به شمار می رود.

به دلیل پر رونق بودن بازار کار تکنسین کاشت مو در دبی، تکنسین های زیادی دبی را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کرده اند.

یک تکنسین کاشت مو در دبی، به طور میانگین، ماهانه  6000 تا 14000 درهم امارات است.

این میزان درآمد به فاکتورها و متغییر های مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • سابقه ی کاری تکنسین کاشت مو
 • سطح مدرک تحصیلی
 • میزان تخصص و مهارت عملی
 • ملیت تکنسین کاشت مو
 • تسلط به زبان های عربی و انگلیسی

مزایای تکنسین کاشت مو در دبی

مهم ترین مزایای تکنسین کاشت مو در دبی:

 • بیمه ی سلامت
 • امکان دریافت ویزای همراه برای خانواده ی تکنسین
 • ویزای اقامت یک تا سه ساله
 • عدم پرداخت مالیات
 • اسکان رایگان
 • عدم نیاز به مدرک زبان
 • عدم نیازبه شرکت در آزمون پرومتریک
 • برخورداری از حقوق و امکانات کشور امارات
 • درآمد بالا و زندگی مرفه تکنسین کاشت مو در دبی
 • تحصیل رایگان در مدارس برای فرزندان زیر 18 سال

و سخن آخر این که، دبی مقصد و گزینه ی بسیار مناسبی است تا شما بتوانید در حرفه ی کاشت مو به درآمد بالا برسید و از این مهارت خودتان به نحو عالی استفاده کنید.

به این post امتیاز دهید
نوشته قبلی

مدارک تکنسین آزمایشگاه

نوشته بعدی

مزوژل و فیلر زیر چشم

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری
مشاوره رایگان همه دوره ها